Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Majdan Królewski

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

290 000 zł31,98 m² 9 068,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:21 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Majdanie Królewskim. Majdan Królewski to spokojna miejscowość położona w województwie podkarpackim,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:796 m²

Dom przy Rynku 30 w Majdanie Królewskim Twoje płótno do wielkich zmian Marzysz o tym, by nadać budynkowi drugie życie i stworzyć przestrzeń dokładnie taką, o jakiej zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rynek

Majdan Królewski,podkarpackie

270 000 zł143 m² 1 888,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż działka budowlana o pow. ok. 6,5 ara zabudowana domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym (bez instalacji). Dom dwupoziomowy o powierzchni 143 m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stawek

Majdan Królewski,podkarpackie

155 000 zł90 m² 1 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Sprzedam domek jednorodzinny po kapitalnym remoncie, nowe instalacje co elektryczna kanalizacyjna i wodna. Ocieplony styropianem i przykryty klejem, nowe rynny pcv, nowa blacha na dachu. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdan Królewski

Majdan Królewski,podkarpackie

310 000 zł160 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z dużą działką 11 ar w doskonałej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica, doskonały dojazd rozkład pomieszczeń duża działka Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdan Królewski

Majdan Królewski,podkarpackie

350 000 zł117 m² 2 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Do sprzedania: dom drewniany w tradycyjbnej technoligii z bali. 4 pokoje w tym jeden do wykończenia, kuchnia, łazienka, 2 pomieszczenia gospodarcze. Strych z możliwością adaptacji na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij